Související zápas

TJ PÁTEK
TRNAVAN RožďaloviceTJ Pátek
5:2
so 5. 10. 2024 16:00 @ Rožďalovice, ERDINGER Alkoholfrei 1.B třída sk.C (7.liga sk.C), 9. kolo

A: Špatný výkon na hřišti Rožďalovic. Červená karta pro brankáře.

Trnavan Rožďalovice “A” x TJ Pátek “A” 5:2 (1:0) Branka: 2x Ramšák

„Hned v první minutě jsme měli dvě slibné šance, které jsme nevyřešili. Soupeř zahrával v 5. minutě standardku a my jsme si po centru srazili míč do vlastní sítě. Měli jsme další slibné příležitosti a tu největší ve 45. minutě, kdy jsme nedali nájezd a z následného odkopu náš gólman srazil domácího hráče a rozhodčí vytáhl přísnou červenou kartu. Druhý poločas jsme si něco museli říct, chtěli jsme s tím zápasem něco udělat. Bohužel hned ve 48. minutě domácí hráč krásnou střelou z dálky dal na 2:0 a už to vypadalo, že bude hotovo. Pak jsem v 70. minutě po individuální akci snižoval na 2:1 a za další minutu jsem vyrovnal střelou za vápnem. Vypadalo to, že domácí se sesypou, ale bohužel tomu tak nebylo a přidali další tři góly. Za mě zaslouženě vyhráli. Celkově první poločas byl od nás hodně špatný, hlavně pohybově a nasazením, druhý jsme paradoxně v deseti lidech zahráli mnohem lépe. Je to všechno o naší hlavě, soupeři gratuluji k zaslouženému vítězství”, řekl hráč Marek Ramšák.