Související zápas

TJ PÁTEK
TJ PátekSK Český Brod "B"
4:0
so 28. 9. 2024 16:30 @ Pátek, ERDINGER Alkoholfrei 1.B třída sk.C (7.liga sk.C), 8. kolo

“A”: Správná reakce týmu přinesla body. Brod nedal penaltu.

TJ Pátek “A” x Český Brod “B” 4:0 (2:0)

,,Utkání s těžkým soupeřem bych zhodnotil tak, že soupeř hrál fotbal a my dávali góly. Už na začátku zápasu jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého. Brod tvoří mladí hráči, kteří jsou na tom technicky a fyzicky velmi dobře. Od začátku prvního poločasu byl soupeř více na míči a my hrozili spíše z protiútoků. Naštěstí jsme dali brzy výstavní gól a Brod musel svou hru otevřít. Do poločasu jsme stihli přidat ještě jednu branku ze šťastného odrazu, která nám přinesla potřebný klid. Zlomový moment byla asi neproměněná penalta hostí na konci prvního poločasu. To bylo velké štěstí. Vše co jsme si my vypracovali, tak jsme proměnili. To platilo i v druhém poločase, kdy jsme potvrdili naši disciplinovanou obranu a sílu v útoku. Nutno podotknout, že nás podržel brankář Kožurik, který chytil tři, čtyři vyložené šance a na brankové čáře doslova čaroval. Vítězství je pro nás velmi cenné a částečně tím kompenzujeme náš výkon v minulém kole. Soupeři bych rád popřál hodně štěstí v dalších zápasech,” zhodnotil utkání střelec úvodní branky Patrik Mejzr.