Související zápas

TJ PÁTEK
TJ PátekSS Ostrá
2:3
so 12. 10. 2024 16:00 @ Pátek, ERDINGER Alkoholfrei 1.B třída sk.C (7.liga sk.C), 10. kolo

A tým: Fotbal se nehraje 30 minut. Ramšák a Knobloch nedali penaltu.

TJ Pátek “A” x SS Ostrá “A” 2:3 (1:1) Branka: M. Puk, O. Puk

,,Narazili jsme na nepříjemného soupeře, který běhal a bojoval. Vedli jsme 1:0, soupeř ale do poločasu vyrovnal a po změně stran otočil stav, když proměnil pokutový kop. My jsme dostali šanci v podobě pokutového kopu, který jsem bohužel neproměnil a vzápětí jsme pár chvilek na to dostali na 1:3. Od té chvíle jsme začali hrát, snížili na 2:3 a snažili se s výsledkem něco udělat. V závěru zápasu měli hosté šanci z pokutového kopu, ale Knobloch nastřelil břevno.

Bohužel to nestačilo a soupeři gratuluji. My na sobě máme trochu herní deku a nedaří se nám. Posledních třicet minut byl výkon jaký si představujeme a chceme se na hřišti prezentovat,” řekl domácí kapitán Ramšák.