Související zápas

TJ PÁTEK
TJ Sokol BýchoryTJ Pátek
1:6
ne 29. 10. 2023 14:30 @ Sokol Býchory, ERDINGER Alkoholfrei 1.B TŘÍDA sk. C muži, 13. kolo

Áčko si v Býchorech zastřílelo

Mistrovský zápas

Býchory – Pátek 1:6

„Domácí úvodních deset minut lépe kombinovali a byli více na naší půlce. My šli z první vážnější šance do vedení. Ramšák uvolnil Martina Puka a ten otevřel skóre zápasu. Po dvou rozích se nejprve hlavou trefil Navrátil a o tři minuty po něm Ondřej Puk také hlavou. To si myslím domácí zlomilo. Přitom Býchory nehrály špatně, nerozumím, že jsou poslední. Začátkem druhé půle jsme zahodili několik příležitostí. Až v 64. minutě dorážel pokus Ramšáka Martin Puk a vedli jsme 4:0. Domácím se povedl brejk po pravé straně a snížili v 71. minutě na 1:4. V závěru pronikl obranou Kadlec a branky se dočkal i Marek Ramšák. S výhrou 6:1 jsem nepočítal. Čekal jsem, že to bude v Býchorech boj a že nám body nenechají lacino,“ řekl po utkání stoper Pátku Jiří Kohoutek.

Branky: 71. Teplý - 11. a 64. M. Puk, 15. Navrátil, 18. O. Puk, 81. Kadlec, 86. Ramšák. Poločas: 0:3.