Áčko: Týmové vítězství v Semicích vystřelil Faltys

mistrak

„Čekal nás těžký zápas na půdě horkých Semic, kde je to vždycky velká válka a my jsme tam jeli s tím, že nic jiného než tři body nebereme,“ uvedl Marek Ramšák, fotbalista Pátku. „Prvních patnáct minut jsme byli trochu někde mimo fotbal a domácí měli tři nebo čtyři tutové šance, kdy nás podržel opět výborný Kožurik. Od té doby jsme ale to byli my, co jsme začali pomalu zlobit a dostávat se do šancí. Jenže jsme buď zvolili špatné řešení nebo jsme nebyli schopní dostat jakkoliv míč do branky. Poločas zaslouženě skončil remízou 0:0. Do druhé půle jsme naskočili a zvýšili tempo, domácím docházely síly a nás bylo plné hřiště. Byli jsme agresivnější a pohyblivější, včas jsme dostupovali hráče a řekl bych, že výkonu, který jsme si představovali, jsme se nakonec dočkali. V 80. minutě jsem sehrál s Honzou Bartákem rychlý brejk, ten to skvěle zatáhl, dával pod sebe a já to protečoval lehce na zadní tyč, kde stál připravený Jirka Faltys a pohodlně uklidil na 0:1. Posledních deset minut se domácí vytáhli, ale za celý druhý poločas neměli nějakou vážnější střelu nebo šanci. S výsledkem jsme spokojeni, i když to mohlo být mnohem více, zejména ve druhem poločase. Snad si góly necháme do dalších zápasů. Nakonec musíme pochválit trojici rozhodčích, která zvládla zápas velice dobře. Takhle by to mělo vypadat,“ řekl kapitán Marek Ramšák.