TJ Pátek BSportovní sdružení Ostrá B
ne 13. 10. 2024 15:30 @ TJ Pátek tráva, III. třída sk. A, 10. kolo
258_20241014_194233.jpg

B tým: Trenér přepočítával hráče na hřišti. Zasloužené vítězství soupeře.

TJ Pátek “B” x SS Ostrá “B” 0:4 (0:3)

,,Zápas se mi hodnotí celkem snadno, i když je mi u toho smutno. Soupeř byl ve všem, co souvisí s fotbalem prostě lepší. Obrovský rozdíl byl zejména v nasazení a důrazu, v rychlosti v práci s míčem, mnohem víc ale bez něj. Všichni naši hráči byli neustále zdojováni a chvílemi to vypadalo, že nás je na hřišti polovina. Dokonce jsem se jednou přistihl, jak přepočítávám hráče soupeře, jestli jich opravdu nehraje víc. Nikomu z kluků nemůžu vyčíst bojovnost, velikou snahu, ale na soupeře v jeho aktuální formě jsme zkrátka neměli. Budiž to pro nás poučením a ukázkou toho, kam bychom chtěli jít. Před soupeřem smekám, vítězství si bez nejmenších pochyb zasloužil,” pronesl po zápase trenér Jiří Pařízek.