Béčko: Kanonáda v posledním kole sezóny aneb úspěšná sezóna

mistrak

TJ Pátek "B" - Opočnice/Běrunice 9:0

Sestava posilněna o hráče A mužstva a s nálepkou favorita jsme šli za třetím místem v tabulce. V případě výhry a prohry konkurenta FK Dymokur. Nakonec i přes výhru tým B mužstva skončil na 4. místě.

Úkol zněl jasně. Vlétnout na soupeře. Hrát organizovaně a zodpovědně. V 3’ se krásně z trestného kopu prosadil náš nejtrestanejší hráč sezóny Káninský, který se připomněl i fotbalově - 1:0. V 7’ minutě se ocitl za obranou pravý bek Kadlec a s přehledem překonal brankáře - 2:0. Výborný vstup do zápasu korunoval premiérovou brankou nováček v B mužstvu Faltys - 3:0. V tu chvíli bylo po zápase. V 20’ minutě byl od Novotného předložen ve vápně míč Kadlecovi. Ten ukázal kvalitu a s přehledem uklidil míč do prázdné branky - 4:0. Hosté se snažili, ale marně. Obrana vedená Sporišem a Bartheldy nedala soupeři šanci. Několik příležitostí v prvním poločase naši útočnici nedali.

Do druhého polačasu se prostřídalo, ale na hře to znát nebylo. Střídají Knypl v 48’ ukázal jak je silný v zakončení - 5:0. Hráči měli chuť a touhu. To ukazal v 53’ i útočník Bulíř, když dal vzpomenout na svá léta v útoku - 6:0. Za pár minut se prosadil i střelec Novotný, když v samostatném úniku přehodil alá Kuchta vyběhnutého brankáře - 7:0. Hra měla spád. Hosté stále podnikali útoky, ale k brankáři se dostali jednou. To se zaskvěl Kruliš. V 65’ se prosadil další dvougólový střelec Knypl - 8:0. A nakonec přišla nejkrásnější gólová akce sezóny. Tandem Novotný Bulíř předvedli “This is football” - 9:0.

Nádhera. Týmový, fotbalový, organizovaný a hladový výkon. Na pěkně připraveném hřišti a před rozlučkou. Všem hráčům, trenérům, Výboru TJ Pátek, správcům hřiště a hospodě Na Hřišti děkuji za sezónu 2023/2024. V neposlední řadě je poděkovat obci, sponzorům a Vám divákům/fanouškům.

Úspěšná sezóna. Podrobnosti připravujeme.