TJ PátekFK ČECHIE VYKÁŇ
so 21. 10. 2023 15:30 @ Pátek, ERDINGER Alkoholfrei 1.B TŘÍDA sk. C muži, 12. kolo
37_20231024_132948.jpg

Kožurik lapil penaltu a Áčko zvítězilo 5:2 nad Vykání

Mistrovsky zapas

Pátek – Vykáň 5:2

„Důležité bylo, že náš gólman Kožurik vychytal v prvním poločase při penaltě kapitána hostí, který ji kopnul doprostřed po zemi. Hoste neměli ve druhém poločase vyloženou šanci. Hra nebyla hezká, plno zbytečných ztrát. I v oslabení se chodilo do brejků. Buď to ztroskotalo na špatné volbě přihrávky nebo zakončení. Je to naše zasloužená výhra. Hosté mají šikovné hráče do ofenzivy, ale v obraně nestíhali. Problémy nám dělali bratři Kočí, to jsou fotbalisti,“ řekl k utkání Marek Paclík z páteckého tábora.

„K vidění byl kvalitní zápas, na tuto soutěž byl hodně slušný. Chtěli jsme hrát zodpovědně zezadu, což se docela dařilo, ale okénka, která jsme soupeři nabídli, on svojí kvalitou využil. Bohužel my jsme jejich okénka nepotrestali, měli jsme jich málo. Já jsem navíc nedal za stavu jedna tři penaltu. Ale zápas jsme nevzdali, výsledek je pro nás malinko krutý. Soupeř je kvalitní a ambiciózní, je na nich znát, že do toho šlapou, mají kvalitní tým a v konečném pohledu asi vyhráli zaslouženě,“ uznal kapitán poražených Jan Kočí.

Branky: 19. a 58. M. Puk, 21. a 25. Ramšák, 90+5. Mejzr – 20. a 63. Kramář. ČK: 65. Šťastný (Pátek). Poločas: 3:1