9:1((4:0))
so 30. 3. 2024 16:30 @ Netřebice, IV. třída sk. B, 18. kolo

Netřebice vysoko porazili Budiměřice

V tradičním sousedském derby braly Netřebice tři body

Sousedské vesnické derby fotbalových rivalů jsme začali v kabině připomenutím bodů, které v kabině zanechali žáci po pěkném výkonu v remízovém zápasu s prvním týmem své tabulky.

Po úvodním hvizdu jsme dobře kombinovali a vytvářeli si šance a v 11. minutě jsme vedli již 3:0. Góly padaly po rychlém rozehrání autových vhazováních a chybách Budiměřické obrany. V druhé půlce prvního poločasu se hra trochu vyrovnala, ale my jsme soupeře nadále drželi daleko od naší brány. Do poločasu jsme ještě navýšili skóre na 4:0.

Do druhého poločasu jsme se povzbudili předvedenou dobrou hrou a odhodlaností dotáhnout zápas do vítězného konce.  V úvodu druhého poločasu jsme nadále vyvíjeli nátlak na soupeřovu obranu, která byla v rozkladu a navýšili jsme skóre na 5:0. Po kombinační hře jsme využili šance a dál navyšovali náskok. Po ojedinělém trestném kopu jsme inkasovali 6:1. Po dobré hře jsme uzavřeli skóre zápasu na konečných 9:1.

Hráči přistoupili k utkání zodpovědně a podali dobrý výkon. Tradiční opory Netřebic i v tomto utkání doplnili kluci z dorostu.