TJ Pátek BFK Dymokury
4:1
ne 20. 8. 2023 17:00 @ Pátek, III. třída sk. B, 3. kolo

Pátek B - FK Dymokury 4 : 1

Začátek zápasu jsme nezachytili. Hráči v úmorném vedru hledali plíce a sami sebe. Hbití útočníci soupeře naší obraně dělali vítr. Po jednom takovém výpadu jsme inkasovali a od většího brankového rozdílu nás podržel gólman Dřízhal.Po patnácti minutách tlaku a změny taktiky se hra vyrovnala. Postupně jsme převzali iniciativu my. Srovnání přišlo po šťastné hlavičce Novotného, když ho ve vápně našel Knypl. Vzápětí po rychlém kontrolu přišel na Sporiše nedovolený zákrok uvnitř pokutového území. Z penalty se nemýlil kanonýr Leština. Dobrou pasáž zápasu našeho týmu korunoval prohlédnou akcí a neméně hezkou střelou energetický Sporiš - 3:1. Druhý poločas se nesel ve znamení hry po vápna a střel ze střední vzdálenosti. Z rohu sice hosté vsítil branku, ale kvůli offsidu střelce nebyla uznána. Zničeho nic na závěr zápasu přišla krásná akce po ose Kadlec, Novotný a zakončující Polách. Kadlec vybojoval na své polovině míč. Předložil ho Novotnému, který se na kraji vápna uvolnil a přihrávku pod sebe našel na úrovni penalty osamoceného Polách - 4:1.První zápas a první výhra. Super!