Prohra v Neratovicích

U15 sehrála utkání v Neratovicích

K dnešnímu zápasu jsme nastoupili na umělé trávě v Neratovicích. Ze začátku zápasu jsme se snažili vytvořit šance, ale bohužel marně. Po špatném přehrání hráče, utekl hráč domácích a vsítil gól na 1:0 pro domácí. První poločas byl z naši strany opravdu špatný, nakonec poločas skončil 2:0 pro domácí, když se domácí hráč opět utrhl naši obraně a šel sám na branku.

Do druhého poločasu jsme šli s hlavou nahoru, s cílem zvrátit výsledek utkání, bohužel opět po naši chybě soupeř zvýšil svůj náskok na 3:0. Bohužel tento náskok už jsme nestihli dohnat a stav se změnil na 5:0.

Při tomto stavu jsme měli roh a podařilo se nám dát gól na 5:1. Zápas už více neukázal a skončil prohrou 5:1. Nedařilo se nám plnit úkoly, které jsme si řekli v kabině, proto máme o tréninku na čem pracovat.