Polaban Nymburk zelenáTJ Pátek U9
st 4. 9. 2024 17:30 @ Veslák - tráva č.2, mladší přípravka sk. A - podzim 2024, 1. kolo
222_20240905_100255.jpg

První zápas U9 na Polabanu

Těžký zápas na úvod soutěže

Mladší přípravka U9 Dnes jsme odehráli první zápas ze soutěže mladších přípravek “skupiny A” na hřišti Polabanu Nymburk s tamním týmem mladší přípravky. Po skvělé úvodní dvacetiminutovce, ve které jsme se dostali do dvoubrankového vedení, jsme drželi vyrovnaný stav 2:2. Naši kluci plnili taktické pokyny a bojovali o každý balon až do konce. V dalším průběu utkání jsme po výpadku ve druhé dvacetiminutovce dokázali smazat tří gólovou ztrátu a opět srovnat výsledek na 7:7. Přes velké teplo kluci vydrželi se soupeřem běhat celý zápas. Nakonec jsme sice prohráli (dle zápisu (12:10) 14:10, ale se vztyčenou hlavou!
Dnes nechci chválit jednotlivce, dnes zaslouží pochvalu celý tým! Pochvalu zaslouží samozřejmě také rodiče za podporu. A speciální poděkování Petrovi Urbanovi Peetovi za pomoc při vedení zápasu.
Radek & Adam