Skvělý výkon bohužel nestačil na výhru

Kluci dnes k zápasu přistoupili zodpovědně

Dnes do Pátku k nám dorazil tým z Mnichova Hradiště. Soupeř se nachází na středu tabulky, takže jsme očekávali těžký boj. Ale realita byla opakem. Naši kluci dnes k zápasu přistoupili velmi dobře, s chutí si zahrát fotbal a nebáli jsme se soupeře. Od začátku jsme si vypracovali několik šancí díky kterým jsme mohli skórovat, poprvé se nám povedlo skórovat díky Filipovi, který se skvěle trefil ze strany hřiště. O vedení jsme bohužel po třech minutách přišli, kdy soupeř  díky našemu nedorozumění srovnal stav utkání. Soupeře jsme ve zbytku utkání spíše tlačili, do šancí jsme se dostávali hlavně my. Bohužel jsme nedokázali vstřelit branku a zápas skončil remízou 1:1. Kluci si dnes zasloužili vyhrát za super týmový výkon, ale bohužel štěstí nebylo na naši straně. Zkusíme na tom ještě zapracovat a věřím ze výsledky brzy přijdou. Klukům patří velké díky za dnešní super výkon.