210_20240716_110635.jpg

SLAVÍME 90 LET!

17. srpna 2024 slavíme 90. výročí založení klubu

Velká oslava v TJ Pátek: Slavnostní otevření nové tribuny a kabin s exhibičním utkáním celebrit

Na hřišti TJ Pátek se bude konat velkolepá slavnost, která přivítá nejen místní fanoušky, ale i širokou veřejnost. Hlavním bodem programu bude slavnostní otevření nové tribuny a kabin, které se od tohoto dne budou pyšnit novým názvem areálu – CCFS ARÉNA.

A co by to bylo za oslavu bez pořádného fotbalu? Na své si přijdou všichni milovníci sportu, protože v rámci této významné události se uskuteční exhibiční utkání mezi týmem TJ Pátek 40+ a týmem celebrit TOP Real Praha. Tento zápas slibuje nejen napínavou podívanou, ale i mnoho zábavy a zajímavých momentů.

Ale to není vše! Celý den bude nabitý různorodými aktivitami a programem, který zaručeně potěší všechny návštěvníky. Mladí fotbalisté z týmů U15 a U13 se utkají s SK UNION Čelákovice a TJ Pátek A změří síly s TJ Sokol Paběnice.

Program obohatí také vystoupení mažoretek SKP Nymburk, které patří mezi mezinárodně oceněné soubory a jejich vystoupení bude jistě pastvou pro oči. Pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet něco nového, bude připravena možnost zkušebních jízd na moderních elektrokolech Levit. DJ, který se postará o hudební produkci, je známý moderátor Hitrádia Jirka Ježek alias DJ SMILE.

Závěr dne bude patřit především hudbě. Na pódium vystoupí kapela NASTY BITZ, která svým energickým výkonem završí tento nezapomenutelný den plný zábavy, sportu a radosti.

Neváhejte a přijďte si užít den plný skvělých zážitků do CCFS ARÉNY.

Více informací na stránce PÁTEK SLAVÍ 90