U13 remizovala s Čelákovicemi

Mladší žáci U13

Mladší žáci měli pro některé hráče úplně nový formát herního systému. Také přechod na větší hřiště a díky tomu bylo znát náročnost tohoto zápasu. Začátek byl ustrašený a celý poločas jsme se tak nějak hledali. Po chybě v obraně jsme prohrávali 0:1 a bylo těžký se s tím poprat, ale těsně před koncem poločasu vzal zodpovědnost na sebe Šimon Macák a podél gólmana vyrovnal na 1:1. V poločase v kabině jsme si museli něco vysvětlit jak to chceme hrát a jak jsme to trénovali v přípravě. V druhým poločase jsme začali úplně jinak. Hráli jsme podél stran co jsme chtěli a také krásnou střelou z voleje, kterou dal hráč Tomáš Buldra na 2:1 z půlky hřiště, kde přehodil jejich brankáře. O chvíli později jsme dali gól na 3:1 , ale ikdyž všichni viděli že to byl gól, tak rozhodčí po roztržitým a nejistým výkonu v celým zápase gól neuznal. V závěru utkání jsme udělali chybu ve středu hřiště a špatném vyběhnutí brankáře a soupeř srovnal na konečných 2:2. Musím velmi pochválit hráče z ročníku 2014/2015/2016 , kteří hráli oproti starším ročníkům odvážně a vůbec nebylo znát že jsou mladší a předvedli kvalitní výkony .Příští zápas hrajeme od 12:00 h v Sadské.