st 1. 5. 2024 10:00 @ TJ Pátek tráva, 1. A třída žáků U15 sk. B, 25. kolo

U15: Dobrovicím jsme po odevzdaném výkonu nechali doma tři body

mistrak

TJ Pátek U15 - FK Dobrovice U15 4:1 (1:0)

Branka: Chramosta

Dnešní zápas jsme začali s odhodláním a velikou chutí do fotbalu, která nám však vydržela prvních 10 minut. Poté jsme hru přizpůsobili soupeři a vzhledem k tomu, že nejsme schopni vstřelil branku, tak jsme poločas prohráli 0:1. Po rozpravě s hráči o přestávce, jsme do druhého poločasu vstoupili stejně jako do prvního, bohužel na místo vstřelení gólu z naší velké šance, jsme z protiútoku prohrávali 0:2. A opět většina hráčů upadla do stavu oddanosti a odevzdanosti soupeři, který tohoto využil a přidal nám ještě dva góly. Náš jediný gól vstřelil Štěpán Chramosta a toto je to jediné pozitivní na průběhu zápasu. Oba trenéři doufáme, že kluci do sobotního zápasu nastoupí jako vyměnění a bude vypadat úplně jinak než ten dnešní. Milan a Patrik.