U15-Výborný výkon, ale špatná produktivita v zakončení

Dnešní skvělý výkon, nestačil na body díky neproměněným šancím.

Dnešní utkání jsme odehráli v Netřebicích. Naším soupeřem dnes byla Kutná Hora „B“, soupeř který se nachází na stejné pozici jako my ve spodní části tabulky. Utkání jsme odehráli v netradičních modrých dresech z důvodu podobné barvy dresů soupeře, kteří měli vínovou barvu, proto jsme nemohli odehrát zápas ve svých tradičních červených dresech.

K dnešnímu utkání jsme chtěli vstoupit hlavou nahoru, zodpovědně a bojovně. V prvních minutách se to dařilo, soupeře jsme tlačili a vytvářeli šance, ale bohužel žádnou neproměnili. Soupeře jsme v zápase do šancí nepouštěli, ale i tak se jin podařilo skórovat po našem nedůrazu při standardní situaci. Poté jsme se stále dostávali do šancí ale bohužel srovnat jsme nedokázali.

O poločasové pauze jsme se v kabině snažili  říct co nám v prvním poločase chybělo a byla to hlavně komunikace. V druhém poločasu jsme vše zlepšili i komunikaci, soupeře jsme do ničeho nepouštěli, stále jsme je tlačili na jejich půlce, vytvořili jsme si spoustu šancí, které jsme bohužel neproměnili a štěstí dnes nebylo na naší straně. Bohužel jsme doma padli po boji 0:1.

Věřím, že se poučíme a budeme skórovat v dalších následujících zápasech. Všichni kluci to dnes odmakali. Velké díky patří klukům z mladších žáků, bez kterých bychom nepostavili ani 11 hráčů, kvůli nemocem. Na trénincích zapracujeme na situacích, které potřebujeme.