U19: 10 statečných

Mistrovské utkání

V sobotu odehrál náš dorost další mistrovské utkání. Za mlhavého počasí jsme se sešli pouze v 10 statečných. I přesto, že nás čekal soupeř , od kterého se očekávalo, že ho porazíme, Museli jsme k utkání přistoupit zodpovědně. Už od začátku jsme diktovali tempo hry, vytvořili si radu příležitostí, ale spoustu z nich jsme nedokázali proměnit. Poločas skončil za příznivého stavu 5:0 pro nás. V poločase jsme si řekli, že i přesto, když vedeme, musíme zlepšit naši hru a proměňovat šance, které si vytvoříme. Došlo k ke změně sestavy a soupeři jsme nasypali dalších 6 gólů za druhý poločas. Příští zápas nás  nečeká lehký soupeř, proto většinu příležitostí, které si v zápase vytvoříme, musíme proměnit.

Góly: 4xPolách, 2x Časlavsky, 2x Paluchnik, 1x Kejda, 2x Čížek