U9 prohrála vyhrocený zápas s Městcem Králové

U9 prohrála doma s Městcem Králové

Ve středu jsme se letos poprvé představili na domácí půdě. Soupeřem nám byl tým Městce Králové s kterým jsme se na podzim rozešli smírně 4:4. Už během víkendu nás stíhala jedna špatná zpráva za druhou. Nejdříve nám vypadl kvůli nemoci Fila Kubelka, během turnaje nám odstoupil i golman Řehy a v pondělí jsme se dozvěděli, že nám bude pravděpodobně na delší čas chybět i pro nás rozdílový hráč Jirka Vávra. V úterý se přidali ještě Čert a Grešlik. Do zápasu jsme šli tedy pouze se 7 zdravými dětmi. Tyto problémy nás naštěstí v úvodu utkání nepoznamenali a po dvou akcích Hrdly a Coufyho jsme se dostali do vedení 2:0. Oba dva měli chvíli na to 100% šance, ale ani jeden se tváří v tvář brankáři nedokázali prosadit, a tak přišlo co muselo. Soupeři se podařilo po třech slepených akcích výsledek otočit a rázem vedl 2:3. Tady si dovoluji říct, že se zde lámal zápas. Místo aby jsme vedli 4:0 po obrovských šancích, tak jsme prohrávali 2:3. Ve druhé části se obraz hry moc nezměnil, my jsme nedávali šance a Městec trestal naše chyby. Po dobře provedeném trestném kopu Coufyho byl stav po 40 minutách 4:6 v náš neprospěch. V závěrečné dvacetiminutovce jsme se do soupeře zakousli, ale opět jsme netrefovali branku, nebo ve dvou případech skončili naše pokusy na tyči. 10 minut před koncem, už byl rozdíl pouze jednobrankový, ale po naší hrubé chybě, kdy z malý domů byl vlastní gól bylo o výsledku zápasu 6:8 rozhodnuto, jelikož jsme neměli na případné vyrovnání síly. Po dnešním zapase se musejí kluci vrátit zase na zem a společnými tréninky se pokusit do příštího zápasu s Opočnici náš výkon pokud možno zlepšit. Co se týče mého pohledu, tak nám bohužel nefungovali nahrávky, problém byl s převzetím míče a chyběl Nezbývá nám nic jiného než trénovat, hrát, trénovat, hrát. Děkuji rodičům za podporu a omlouvám se za předvedený výkon, který nebyl ani zdaleka takový, jakým se chceme prezentovat.