U9 vyhrála v Semicích

Výťezná U9 na zápase v Semicích .

Mladší přípravka veze výhru ze Semic

Vstup do sezóny vyšel U9 bravurně

Ve středu 10.4. nás po prvním úspěšném turnaji čekalo i první mistrovské utkání. Soupeřem nám byl tým Semic. Do zápasu jsme šli se dvěma kompletníma čtyřkama, tudíž jsme byli rádi, že jsme letos poprvé mohli využít i přenosné lavičky na střídání určené právě pro 4 náhradníky, díky Míro. Jediná komplikace zápasu byla vlastně jenom na začátku, kdy se soupeři podařilo vyrovnat na 1:1. Poté už se hrálo převážně na polovině domácích, čemuž odpovídalo i skóre po dvaceti minutách 1:9. Do druhé části jsme se snažili klukům vysvětlit, ať si snaží nahrávat, roztahovat hru a zápas si přece jenom více užívat pohlednými akcemi. Kdy jindy si to natrénovat a učit se to, než proti takovémuto soupeři. Trochu překvapivě se s tím více poprala druhá čtyřka, jenž byla z úst mých i Vojty chválena přeci jenom více. Po 40 minutách byl stav 3:14. Do poslední dvacetiminutovky vstoupila vyburcována výkony druhé čtyřky i ta první a hrála i ona konečně to, co by jsme si od ní představovali. Celý tým tak hrál v rámci možností pěkný koukatelný kombinační fotbal. Po konečném hvizdu svítil na výsledkové tabuli stav 4:21 v náš prospěch. Chtěl bych klukům poděkovat, že si vzali k srdci naše rady, že není potřeba nasázet hodně gólů za každou cenu, ale spíše předvádět hezké akce a ty šance už pak přijdou samy. Myslím si, že poslední dvacetiminutovka už snesla z naší strany přísnější měřítko, ale samozřejmě i když soupeře respektujeme, tak tým Semic nás zdaleka moc neprověřil a víme, že je stále na čem pracovat. Závěrem bych chtěl poděkovat opět rodičům, že nás přijeli v hojném počtu podpořit a byli znovu slyšet, bez Vás by to nešlo. Příští středu máme volné kolo, takže se uvidíme až za 14 dní v domácím zápase proti Městci Králové. Ještě jednou všem děkuji za krásné vítězné odpoledne.