Související zápas

TJ PÁTEK
Slovan PoděbradyTJ Pátek U9
st 9. 10. 2024 16:30 @ Slovan Poděbrady, mladší přípravka sk. A - podzim 2024, 6. kolo

U9 zvítězila v utkání proti Slovanu Poděbrady

Obrat zápasu v poslední třetině

Ve středu 9. října jsme se v rámci soutěže mladších přípravek střetli s Poděbradským Slovanem.
Sestavu jsme proti minulému utkání opět trochu pozměnili, abychom dostávali do hry co nejvíce kluků. V první dvacetiminutovce jsme soupeře tlačili, ale ne a ne proměnit šance, které jsme si vytvářeli. Buď jsme netrefovali branku, nebo jsme mířili do brankáře. Soupeř z ojedinělého útoku udeřil a první třetina skončila 0:1 v náš neprospěch.
Po pauze jsme hned inkasovali druhý gól. Na klukách bylo vidět odhodlání zápas převrátit v náš prospěch. Po několika minutách po krásných akcích bylo srovnáno. Do třetí části se šlo za nerozhodného stavu.
Poslední dvacetiminutovku jsme zcela opanovali a po krásných gólech ji vyhráli 5:2. Konečné skóre 7:4 pro Pátek!
Kluky musím pochválit, že ani po inkasovaných gólech na začátku nic nezabalili a týmovým výkonem zápas otočili v náš prospěch. Navíc perfektně plnili pokyny, které jsme si dali.
Pochvalu zaslouží i diváci - rodiče, kteří kluky odměnili bouřlivým potleskem při děkovačce. “Jsme na kluky náležitě hrdí, jak se zlepšují v herních dovednostech, ale hlavně v tom, že opravdu začínají fungovat jako tým!”