242_20240929_181735.jpg

“C”: Bod doma je málo

Netřebice/ TJ Pátek “C” x Záhornice 2:2 (1:1)

,,Do zápisu jsme šli s odhodláním dotáhnout zápas s tři bodovým ziskem. Úvod hry se nám dařilo a soupeře jsme do významných šanci nepustili. Za zbytečného rohu jsme však inkasovalo a soupeř šel do vedení. Nadále jsme byli více na balónu a důraz Vaška Melisika znamenal vyrovnání na 1:1. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že zápas rozhodneme. Držení míče a připravované šance tomu odpovídali, ale vše končilo na úrovni vápna a naší nerozhodnosti v konečné fázi Z nenadálého protiútoku soupeř podruhé udeřil a ujal se podruhé vedení. Z našeho úsilí vyrovnat jsme začali dělat chyby a umožnili soupeři převzít iniciativu. S blížícím se koncem zápasu jsme vyvíjeli zvýšený tlak na soupeře a v šanci se ocitl Vítek Kladívko,ale šanci neproměnil. Dalším centrem z pravé strany jsme vyrovnali na konečných 2-2,” řekl vedoucí mužstva David Pinkas.