TJ PÁTEK
Členská sekce
Program zápasů
Rezervace
Facebook
Instagram
Soundcloud
YouTube
Členská sekce
Program zápasů
Rezervace
Facebook
Instagram
Soundcloud
YouTube
MENU
Klub
Informace o klubu
Klubové události
Trenéři
Rezervace UMT
Ke stažení
Program zápasů
Týmy
Hospůdka na hřišti
Partneři
Kontakty
Články
Shop
Klub
Informace o klubu
Klubové události
Trenéři
Rezervace UMT
Ke stažení
Program zápasů
Týmy
Hospůdka na hřišti
Partneři
Kontakty
Články
Shop
Členská sekce
Program zápasů
Rezervace
Facebook
Instagram
Soundcloud
YouTube
Klub
Informace o klubu
Klubové události
Trenéři
Rezervace UMT
Ke stažení
Program zápasů
Týmy
Hospůdka na hřišti
Partneři
Kontakty
Články
Shop
Členská sekce
Program zápasů
Rezervace
Facebook
Instagram
Soundcloud
YouTube
NETŘEBICE/PÁTEK C
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
NETŘEBICE/PÁTEK C
Přehled
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Klubové zprávy
-
po 5. 8. 2024
Béčko a Céčko si zahráli proti sobě. Češov to bohužel zrušil
pratelak
Všechny články
Tréninky NETŘEBICE/PÁTEK C
út
19:00 - 20:30
@
Hlavní hřiště TJ PÁTEK
čt
19:00 - 20:30
Výsledky & aktuální program
Poslední zápasy
sobota
31. 8.
Netřebice/Pátek C
Sokol Vestec
so 31. 8. 2024 17:00
@
Netřebice
,
IV. třída sk. B, 4. kolo
2:1
so 31. 8. 2024 17:00
@
Netřebice
,
IV. třída sk. B, 4. kolo
Nadcházející zápasy
neděle
8. 9.
Slovan Poděbrady C
Netřebice/Pátek C
dnes v 17:00
@
Slovan Poděbrady
,
IV. třída sk. B, 5. kolo
– : –
dnes v 17:00
@
Slovan Poděbrady
,
IV. třída sk. B, 5. kolo
sobota
14. 9.
Netřebice/Pátek C
TJ Sokol Křečkov B
so 14. 9. 2024 16:30
@
Netřebice
,
IV. třída sk. B, 6. kolo
– : –
so 14. 9. 2024 16:30
@
Netřebice
,
IV. třída sk. B, 6. kolo
sobota
21. 9.
SK Budiměřice B
Netřebice/Pátek C
so 21. 9. 2024 16:30
@
Budiměřice
,
IV. třída sk. B, 7. kolo
– : –
so 21. 9. 2024 16:30
@
Budiměřice
,
IV. třída sk. B, 7. kolo
IV. třída sk. B
Název týmu
Z
Zápasy
Skóre
Body
1
Sokol Všechlapy
1
6:1
3
2
Slovan Poděbrady C
1
6:2
3
3
Sány/Opolany B
1
5:2
3
4
Netřebice/Pátek C
1
2:1
3
5
TJ Sokol Křečkov B
2
6:6
3
6
Sokol Bobnice
2
7:10
3
7
Sokol Záhornice
1
1:2
0
8
Sokol Vestec
1
1:2
0
9
Sokol Vrbice
1
2:5
0
10
SK Budiměřice B
1
1:6
0