Netřebice/Pátek CSány/Opolany B
6:3
so 19. 10. 2024 15:30 @ Netřebice, IV. třída sk. B, 2. kolo

Můj dům, můj hrad. Leština a Kladívko vsítili hattrick.

Netřebice/Pátek C x Sány/Opolany 6:3 (3:2) Branka: 3x Leština (2x pen.), 3x Kladívko

,,Dalším domácím zápasem jsme chtěli navázat na šňůru domácích zápasů bez porážky. Hra se nám dařila, soupeř ovšem kontroval rychlými protiútoky a tak v 15 min. byl stav 2:2. Nadále jsme se snažili dobře kombinovat a napadat soupeřovu rozehrávkou. Do poločasu jsme zvýšili na 3:2. Na začátku druhé půle soupeř srovnal stav a naše hra byla chvílemi chaotická. V závěrečné půlhodině jsme zpřesnili kombinaci a tlak na soupeře a odměnou nám bylo vstřelení dalších tří branek a konečné vítězství 6:3. V brance nás podržel svými výkony David Šandor, díky výkonu celého týmu mohl Vítek Kladívko a Karel Leština vstřelit hattrick,” řekl trenér David Pinkas.