Netřebice/Pátek CSokol Všechlapy
255_20241013_133530.jpg

Netřebice/Pátek C: Domácí skalp lídra tabulky

Netřebice/Pátek “C” x Sokol Všechlapy 2:1 (1:0) Branka: Leština, Cvejn

,,Dnešní zápas, jsme začali s obavami, jelikož jsme nastoupili v jedenácti hráčích. Hned ze začátku jsme soupeře zaskočili presingem a po chybě v jejich rozehrávce Karel L. vstřelil vedoucí gól. Soupeř byl evidentně zaskočen. Na každé straně si každý tým vytvořil šance ke skórování, které nevyužil díky zákroku brankářů, či obránců.
Do druhého poločasu jsme šli s vědomím, že vedoucí tým tabulky bude chtít vyrovnat. Opět s odhodláním a vidinou vítězství, kdy všichni hráči odevzdali maximum jsme zvýšili Pavlem C. na 2:0. Všechlapy se snažili o snížení stavu a to se jim podařilo, prý vlastním gólem Patrika B. Na konci zápasu jsme měli několik šancí, ale ty jsme nevyužili a tak jsme si připsali skalp vedoucího týmu tabulky.
Ještě musím podotknout, že jsme povolali i gardistu Zdendu Beka, odehrál si celý zápas. Kluci díky za bojovnost a týmovost”, řekl trenér David Pinkas.