TJ PÁTEK
Členská sekce
Program zápasů
Rezervace
Facebook
Instagram
Soundcloud
YouTube
Členská sekce
Program zápasů
Rezervace
Facebook
Instagram
Soundcloud
YouTube
MENU
Klub
Informace o klubu
Klubové události
Trenéři
Rezervace UMT
Ke stažení
Program zápasů
Týmy
Hospůdka na hřišti
Partneři
Kontakty
Články
Shop
Klub
Informace o klubu
Klubové události
Trenéři
Rezervace UMT
Ke stažení
Program zápasů
Týmy
Hospůdka na hřišti
Partneři
Kontakty
Články
Shop
Členská sekce
Program zápasů
Rezervace
Facebook
Instagram
Soundcloud
YouTube
Klub
Informace o klubu
Klubové události
Trenéři
Rezervace UMT
Ke stažení
Program zápasů
Týmy
Hospůdka na hřišti
Partneři
Kontakty
Články
Shop
Členská sekce
Program zápasů
Rezervace
Facebook
Instagram
Soundcloud
YouTube
TJ PÁTEK U15
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
TJ PÁTEK U15
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
srpen 2024
sobota
17. 8.
TJ Pátek
SK UNION Čelákovice
so 17. 8. 2024 10:00
@
Pátek
,
1.A žáci U15 sk.B, 2. kolo
1:3
so 17. 8. 2024 10:00
@
Pátek
,
1.A žáci U15 sk.B, 2. kolo
sobota
24. 8.
AFK SADSKÁ
TJ Pátek
so 24. 8. 2024 10:00
@
AFK Sadská
,
1.A žáci U15 sk.B, 3. kolo
3:1
so 24. 8. 2024 10:00
@
AFK Sadská
,
1.A žáci U15 sk.B, 3. kolo
září 2024
neděle
1. 9.
Fotbal Neratovice - Byškovice "C"
TJ Pátek
ne 1. 9. 2024 10:00
@
TJ Neratovice / UMT
,
1.A žáci U15 sk.B, 4. kolo
5:1
ne 1. 9. 2024 10:00
@
TJ Neratovice / UMT
,
1.A žáci U15 sk.B, 4. kolo
sobota
7. 9.
TJ Pátek
FK Mělník 1909
včera v 10:00
@
Pátek
,
1.A žáci U15 sk.B, 5. kolo
3:4
včera v 10:00
@
Pátek
,
1.A žáci U15 sk.B, 5. kolo
sobota
14. 9.
SKP Mladá Boleslav
TJ Pátek
so 14. 9. 2024 10:00
@
Jičínská ul.
,
1.A žáci U15 sk.B, 6. kolo
– : –
so 14. 9. 2024 10:00
@
Jičínská ul.
,
1.A žáci U15 sk.B, 6. kolo
sobota
21. 9.
TJ Pátek
FŠ Velký Osek
so 21. 9. 2024 10:00
@
Pátek
,
1.A žáci U15 sk.B, 7. kolo
– : –
so 21. 9. 2024 10:00
@
Pátek
,
1.A žáci U15 sk.B, 7. kolo
neděle
29. 9.
SK Kosmonosy "B"
TJ Pátek
ne 29. 9. 2024 10:00
@
Kosmonosy - tráva č.2
,
1.A žáci U15 sk.B, 8. kolo
– : –
ne 29. 9. 2024 10:00
@
Kosmonosy - tráva č.2
,
1.A žáci U15 sk.B, 8. kolo
říjen 2024
sobota
5. 10.
TJ Pátek
Mnichovohradišťský SK
so 5. 10. 2024 10:00
@
Pátek
,
1.A žáci U15 sk.B, 9. kolo
– : –
so 5. 10. 2024 10:00
@
Pátek
,
1.A žáci U15 sk.B, 9. kolo
sobota
12. 10.
FK Dobrovice
TJ Pátek
so 12. 10. 2024 10:00
@
hřiště č.2 tráva
,
1.A žáci U15 sk.B, 10. kolo
– : –
so 12. 10. 2024 10:00
@
hřiště č.2 tráva
,
1.A žáci U15 sk.B, 10. kolo
sobota
19. 10.
TJ Pátek
Sparta Kutná Hora "B"
so 19. 10. 2024 10:00
@
Pátek
,
1.A žáci U15 sk.B, 11. kolo
– : –
so 19. 10. 2024 10:00
@
Pátek
,
1.A žáci U15 sk.B, 11. kolo
neděle
27. 10.
Dolnobousovský SK
TJ Pátek
ne 27. 10. 2024 10:00
@
Dolní Bousov
,
1.A žáci U15 sk.B, 12. kolo
– : –
ne 27. 10. 2024 10:00
@
Dolní Bousov
,
1.A žáci U15 sk.B, 12. kolo
listopad 2024
sobota
2. 11.
TJ Pátek
Viktoria Radim
so 2. 11. 2024 10:00
@
Pátek
,
1.A žáci U15 sk.B, 13. kolo
– : –
so 2. 11. 2024 10:00
@
Pátek
,
1.A žáci U15 sk.B, 13. kolo
neděle
10. 11.
FC Sporting Mladá Boleslav
TJ Pátek
ne 10. 11. 2024 10:00
@
Astonka
,
1.A žáci U15 sk.B, 1. kolo
– : –
ne 10. 11. 2024 10:00
@
Astonka
,
1.A žáci U15 sk.B, 1. kolo